BEZPIECZNE ZAKUPY       MEBLE OD PRODUCENT
Meble z drewna, meble drewniane - producent mebli z drewna, meble drewniane, sosnowe, brzozowe, debowe, meble Stec
Zadzwoń do nas 08:00-19:00: +48 730 790 750
   

Uchwyty i gałki do mebli Diabeł tkwi w szczegółach

Uchwyty i gałki do mebli: diabeł tkwi w szczegółach!

Uchwyty i gałki zastosowane do mebli wpływają na ich ostateczny wygląd. To od na przykład materiału, z jakiego są one wykonane zależy to, w jakim dokładnie stylu będzie utrzymany mebel. Gałki i uchwyty przyciągają spojrzenia i sprawiają, że dany mebel wyróżnia się.

W jaki sposób dobrać gałki?

Uchwyty i gałki są ozdobą mebla. Zwłaszcza tak prostego, jak na przykład szafa. Drewniane meble czasami posiadają dodatkowe rzeźbienia, ale najczęściej jedynym ich środkiem wyrazu jest kolor oraz właśnie uchwyty.

Wielkość uchwytów warto dopasować do wielkości mebla. Nieduże sprawdzą się na przykład przy niewielkiej szufladzie w biurku lub w stoliku, do której otwarcia nie potrzeba w zasadzie siły. Do przesunięcia masywnych drzwi szafy lepiej jest wybrać odpowiednio większe gałki. Będzie to po prostu wygodniejsze. W końcu uchwyty muszą być nie tylko estetyczne, ale także praktyczne w codziennym stosowaniu, dopasowane do dłoni.

W naszym sklepie niektóre rodzaje uchwytów wykonujemy samodzielnie, co zwiększa ich jakość i wytrzymałość. W kolekcji Woskowanej wykorzystujemy ręcznie tworzone uchwyty kute oraz pordzewiałe. W kolekcji Modern stosujemy uchwyty wpuszczane z wgłębieniem do włożenia palców. Z kolei w kolekcji Pinero zastosowanie mają czarne gałki wykonane z metalu, świetnie kontrastujące z bielą drewna, a także gałki z powłoką patynową, o gładkiej powierzchni.

Szeroki wybór gałek i uchwytów

Na życzenie jesteśmy w stanie zamienić rodzaj gałek i uchwytów stosowanych przez nas przy konkretnym produkcie, na taki samodzielnie wybrany przez klienta. Za dopłatą oferujemy produkty duńskiej marki Ib Laursen, wykonane z metalu, skóry, ceramiki lub drewna. Dzięki nim szafa, kredens lub komoda zmienią się w propozycje żywcem przeniesione ze słonecznej Prowansji lub z chłodnej Skandynawii.

Możliwość samodzielnego doboru koloru drewnianych mebli, a także uchwytów do nich, to podstawowy element ich personalizacji. Dzięki temu żaden produkt, który powstaje w naszym zakładzie, nie jest taki sam. Nadaj indywidualny styl swojemu wnętrz!

    Uchwyty i gałki do mebli Diabeł tkwi w szczegółach - 1    Copyright meblezdrewna.pl , zobacz również na meble białe