BEZPIECZNE ZAKUPY       MEBLE OD PRODUCENT
Meble z drewna, meble drewniane - producent mebli z drewna, meble drewniane, sosnowe, brzozowe, debowe, meble Stec

   

Produkcja mebli z drewna

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Tomasz Stec  specjalizuje się w produkcji mebli z litego drewna sosnowego i brzozowego. Firma na rynku meblarskim działa od wielu lat. Tradycje stolarskiego rzemiosła oraz miłość do drewna w rodzinie Stec istnieją od trzech pokoleń. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Tomasz Stec sprzedaje swoje produkty pod marką MEBLE STEC. To młoda, dynamicznie rozwijająca się marka za którą stoi wiele lat doświadczenia.

O nas

Opis firmy

Meble Stec to młoda, ale dynamicznie rozwijająca się marka, za którą stoją trzy pokolenia doświadczeń w rzemiośle stolarskim. Nasz zakład produkcyjny jest dobrze wyposażony w specjalistyczne maszyny i urządzenia, dzięki którym możliwe jest precyzyjne wykonanie mebli dowolnego typu.

Pasja do drewna i meblarstwa przekłada się bezpośrednio na nasze propozycje. Staramy się naszym klientom oferować wciąż nowe projekty, aby wybór był jak najszerszy. Drewniane meble także mogą być modne, co staramy się udowodnić na każdym kroku.

Dbałość o detal przynosi za sobą satysfakcję klienta. Każdego dnia przekazujemy produkty świetnej jakości, bardzo trwałe i estetyczne. Bliskie są nam również założenia dbałości o środowisko naturalne. W związku z tym naszą produkcję opieramy nie tylko na naturalnym drewnie, ale stosujemy także ekologiczne preparaty do wykończenia gotowych mebli.

Drewniane meble naszej marki zakupić można bezpośrednio w zakładzie produkcyjnym, ale również w sklepie internetowym.

Zachęcamy do zaufania latom doświadczeń i prawdziwej pasji. Życzymy pięknych wyborów!
Copyright meblezdrewna.pl