BEZPIECZNE ZAKUPY       MEBLE OD PRODUCENT
Meble z drewna - producent mebli z drewna, meble drewniane, sosnowe, brzozowe, debowe, meble Stec
Zadzwoń do nas 08:00-19:00: +48 730 790 750
   

Moda na portale kominkowe

Portale kominkowe – co to jest

Portale kominkowe to coraz bardziej modne zastąpienie dla tradycyjnego kominka szczególnie w miejscach, w których nie może być zainstalowana jego tradycyjna wersja. Portale kominkowe dostępne w naszym sklepie wzorowane są na modelach angielskich i francuskich.

Atrapy kominkowe są tworzone z naturalnego drewna. Uzupełnić je można za pomocą wstawienia do środka dużych świec. Dzięki temu dadzą one efekt prawdziwego ognia. Udekorować można również półkę stworzoną przez atrapę. Wówczas ostateczny efekt będzie jeszcze bardziej dekoracyjny. Prosty, drewniany portal sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych, skandynawskich albo prowansalskich. Jego dekoracyjna, rozbudowana wersja będzie idealnie pasować do stylu shabby chic i klasycznego. Najbardziej popularne są portale kominkowe w kolorze białym. Nie znaczy to oczywiście, że nie można wykorzystać ich innych wersji kolorystycznych. Każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Dlaczego warto zamontować atrapę kominkową

Atrapy kominkowe mogą być zamontowane wszędzie. Wystarczy kawałek pustej, odpowiednio wyeksponowanej ściany. Atrapy najlepiej jest przymocować do muru. Tego typu rozwiązanie można wykorzystać we wszystkich budynkach wielorodzinnych, ale także w domach, w których montaż tradycyjnego kominka byłby bardzo kosztowny. Atrapa kominka z reguły nie pełni jakiejś konkretnej funkcji, jest to element typowo ozdobny w aranżacji wnętrza.

Montaż atrapy kominka nie potrzebuje wcześniejszego projektu i planu. Nie wymaga on także szybów kominowych. Takiego typu rozwiązanie jest używane wyłącznie w formie dodatkowej ozdoby i wypełnienia wnętrza mieszkania. Z pewnością wpływa na jego przytulność. Najczęściej we wnętrzu umieszcza się duże świece. Ale to nie koniec możliwości. Innym wyjściem jest skorzystanie z dekoracji w środku portalu. Bardzo oryginalnie wyglądają półki na książki, które wkłada się do środka obudowy.

Dlaczego portale kominkowe są tak modne i popularne? Cały sekret tkwi w prostocie ich montażu. Naturalne drewno sprawdzi się w każdym wnętrzu, dodając mu ciepła oraz przytulności.

 

  Moda na portale kominkowe - 1

  Kontakt

  • sklep@meblezdrewna.pl
  • tel. +48 730 790 750

  Sklepy partnerskie


  lampy skandnawskie meble biale  Copyright meblezdrewna.pl , zobacz również na meble białe