BEZPIECZNE ZAKUPY       MEBLE OD PRODUCENT
Meble z drewna - producent mebli z drewna, meble drewniane, sosnowe, brzozowe, debowe, meble Stec
Zadzwoń do nas 08:00-19:00: +48 730 790 750
   

Kredens kuchenny Retro mebel w każdym współczesnym domu

Kredens kuchenny – retro mebel w każdym współczesnym domu

Dawniej trudno było sobie wyobrazić urządzenie domu bez zakupu kredensu kuchennego. Ten solidny, drewniany mebel nierzadko zastępował typowe obecnie meble kuchenne. Było to miejsce przechowywania artykułów spożywczych, ale także zastawy, obrusów i wielu innych przedmiotów. Nasze babcie w jego przepastnych zakamarkach potrafiły ukryć naprawdę wiele. Wraz z upływem czasu, zapominano nieco o kredensie, wybierając raczej meble „na wysoki połysk”.

Uniwersalny kredens kuchenny

Prezentujemy kredensy kuchenne w nieco bardziej współczesnej odsłonie. Kredensy kuchenne są jednym z elementów niemal każdej naszej kolekcji meblowej. Modele są zarówno mniejsze, jak i większe, przeznaczone dla naprawdę dużych rodzin. Atutem jest wybór kolorów, na jaki meble mogą być pomalowane. Największą popularnością cieszy się naturalny kolor drewna, a także biel, która rozjaśnia nawet najmniejszą przestrzeń.

Kredens kuchenny powrócił, bo to po prostu wygoda. W jednym meblu zmieszczą się wszystkie kuchenne dodatki. Nie tylko zastawa stołowa, ale także przedmioty niezbędne do jego nakrycia i udekorowania. Współcześnie, kiedy mamy o wiele więcej przedmiotów niż nasi przodkowie, to bardzo wygodne rozwiązanie. Zamiast upychać domowe bibeloty gdzieś po kątach, gdzie mogą się tylko zniszczyć, lepiej jest je przechowywać w kredensie. Do wszystkiego będzie łatwy dostęp.

Styl skandynawski i nie tylko

Bardzo nowoczesny kredens drewniany biały, z kolekcji Sztokholm, wyróżnia się swoją prostą budową, bez żadnych dekoracji, z wykorzystaniem brył geometrycznych. To świetny przykład na to, że taki mebel będzie dobrze wyglądał we wnętrzu rustykalnym, skandynawskim, shabby chic, minimalistycznym i modernistycznym. Tylko jeden przedmiot może mieć aż tyle zastosowań!

Kredens kuchenny wykonany z naturalnego drewna to mebel, który kojarzy się z ciepłem rodzinnego domu. Do nowoczesnego wnętrza dodaje przytulności. Jest więc z jednej strony praktyczny, ale z drugiej – także dopełnia przestrzeń sprawiając, że kuchnia (albo jadalnia lub salon) znowu są centrum domu.

 

    Kredens kuchenny Retro mebel w każdym współczesnym domu - 1    Copyright meblezdrewna.pl , zobacz również na meble białe